Polski English German  
 
(0) 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 
 
baner
PRODUKTY / OLEJE W KAPSUŁKACH WEGAŃSKICH
Promocje

OLEJE W KAPSUŁKACH WEGAŃSKICH


1

Roślinne oleje w kapsułkach

Tłuszcze roślinne zawierają wiele cennych składników – przede wszystkim nienasycone kwasy omega-3, omega-6 i omega-9, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. Ponadto witaminy, mikroelementy i antyoksydanty zawarte w olejach roślinnych wspomagają pracę całego organizmu. Jeśli jednak z różnych przyczyn nie możemy spożywać świeżych, nierafinowanych olejów, koniecznie sięgnijmy po oleje w kapsułkach.

Oleje w kapsułkach – źródło kwasów nienasyconych omega-3, omega-6 i omega-9

Wszystkim, którzy nie chcą lub nie mogą codzienne spożywać preferowanej ilości tłuszczów roślinnych, polecamy oleje w kapsułkach. Wygodna forma aplikacji i łatwość przechowywania kapsułek również w podróży sprawia, że każdy z nas może dostarczyć odpowiednią ilość kwasów tłuszczowych dziennie bez wyrzeczeń. Oleje w tabletkach są całkowicie naturalne – wegańskie kapsułki umożliwiają najzdrowszą formę podania oleju w innej postaci niż płynna.

Oleje w kapsułkach wegańskich i inne naturalne suplementy diety Pro Aktiv powstają z zachowaniem najwyższych norm jakości. Bez sztucznych konserwantów, z najlepszych surowców pozwalają zadbać o zdrowie każdego dnia.


 
© 2021 PROAKTIV   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Kanał Youtube
Profil Facebook
 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. »