Polski English German  
 
(0) 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 
 
baner
O FIRMIE
Promocje

Producent koloidów niejonowych Pro Aktiv

Jesteśmy producentem i dystrybutorem naturalnych suplementów diety, które dostępne są w aptekach, a przede wszystkim w sklepach zielarskich. Od 1999 r współtworzyliśmy różne firmy i projekty. W 2004 r ustabilizowała się nasza tożsamość i działamy na rynku pod nazwą Pro Aktiv, od tego czasu zdobywając ogromne doświadczenie oraz zaufanie klientów. Od końca 2015 r przekształciliśmy się w spółkę z o.o.

Podczas produkcji bazujemy na roślinach i innych naturalnych surowcach – w składach naszych produktów nie ma miejsca na chemiczne komponenty. Nie stosujemy również sztucznych konserwantów. Celem przedłużenia trwałości soku z aloesu stosujemy występujące w przyrodzie naturalne konserwanty. W przypadku olejów w kapsułkach wykorzystujemy naturalne, wegańskie substancje, z których powstają osłonki.

Polski producent oryginalnych koloidów niejonowych Pro Aktiv

Od samego początku działalności naszej firmy dbamy o najwyższą jakość produktów, które oferujemy klientom. Metale szlachetne, które wykorzystujemy do produkcji nanokoloidów, dostarcza nam Mennica Polska – najczystsza postać metali gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i skuteczności. Ponadto do produkcji suplementów wykorzystujemy jedynie sprawdzone, naturalne składniki.

Na etapie produkcji przeprowadzana jest kontrola jakości, jednak wyniki badań zewnętrznych podmiotów są dla nas najważniejszym głosem, oceniającym jakość naszych produktów. Współpracujemy z uczelniami, specjalistycznymi laboratoriami oraz ośrodkami badawczymi, wspólnie z którymi czuwamy nad najwyższą jakością naturalnych suplementów diety Pro Aktiv.
  
© 2021 PROAKTIV   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Kanał Youtube
Profil Facebook
 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. »