Polski English German  
 
(0) 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 
 
baner
PRODUKTY / NANO KOLOIDY
Promocje

NANO KOLOIDY


1

Nanokoloidy srebra, złota, miedzi i platyny

Nanokoloidy srebra i innych metali znane są ze swoich właściwości zdrowotnych od wieków. Pod koniec XIX wieku nanokoloidy udało się poznać jeszcze lepiej. Wiemy, jakie dokładnie właściwości posiada nano srebro, nano złoto, nano miedź i nanoplatyna. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne nanokoloidy Pro Aktiv – jako producent na bieżąco monitujemy proces produkcji nanokoloidów, a celem bezpieczeństwa poddajemy je wymagającym, zewnętrznym badaniom laboratoryjnym.

Czym są nanokoloidy srebra i innych metali?

Nanokoloidy metali to niejednorodne mieszaniny, w skład których wchodzą jedynie metale oraz woda destylowana. Dzięki nanotechnologii możliwe jest uzyskanie na tyle niewielkich cząsteczek, by efektywnie przenikały przez skórę i błony śluzowe. Jednocześnie nasze nanocząsteczki nie łączą się z innymi cząsteczkami, dlatego obserwując nanokoloidy pod mikroskopem dostrzeżemy nano cząsteczki srebra, złota, miedzi i platyny. Chociaż część właściwości jest wspólna dla wszystkich nanokoloidów, każdy z nich wyróżnia się swoistymi cechami.

Nano srebro cechuje się silnymi właściwościami antybakteryjnymi. Stosowane na skórę pomaga w walce z trądzikiem i innymi zmianami skórnymi. Nano złoto ma bardzo podobne właściwości do srebra niejonowego – stosowane regularnie na skórę w sposób szczególny opóźnia procesy starzenia, spowalniając utratę elastyny i kolagenu. Nano miedź ze wszystkich nano metali cechuje się najsilniejszymi właściwościami przeciwgrzybicznymi, dlatego polecana jest przede wszystkim osobom z infekcjami grzybicznymi. Ponadto miedź odgrywa szczególną rolę w przyswajaniu i w metabolizmie żelaza oraz utlenianiu witaminy C. Z kolei platyna, która jest jednym z najcenniejszych metali szlachetnych, w postaci niejonowej cechuje się silnymi właściwościami bakteriobójczymi, antywirusowymi i antygrzybicznymi, doskonale sprawdza się także w redukcji przebarwień.

Niejonowe nanokoloidy srebra i innych metali szlachetnych

Zewnętrzne stosowanie nanokoloidów pozwala spowolnić procesy starzenia, a także pozbyć się problemów skórnych. Należy jednak pamiętać, że stosowanie naturalnych suplementów diety oraz nanokoloidów metali szlachetnych zawsze należy skonsultować z lekarzem.
Jesteśmy wiodącym producentem niejonowych nanokoloidów. Najlepsze warunki podczas ich produkcji oraz dopracowana technologia i szczegółowa wewnętrzna i zewnętrzna kontrola jakości dają gwarancję, że każdy produkt Pro Aktiv jest całkowicie bezpieczny i w stu procentach skuteczny.

 
© 2021 PROAKTIV   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Kanał Youtube
Profil Facebook
 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. »