Polski English German  
 
(0) 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 
 
baner
PRODUKTY / PRO AKTIV

Promocje

PRO AKTIV


 1

Naturalne suplementy diety, srebro koloidalne

Z roku na rok nasza świadomość zdrowotna rośnie. Na zakupach coraz częściej czytamy etykiety, aby podejmować najlepsze decyzje. Wiemy dużo o poszczególnych składnikach produktów żywnościowych – które są wartościowe, które neutralne, a które szkodliwe dla naszego organizmu. Również do profilaktyki zdrowotnej, a także leczenia infekcji i chorób przywiązujemy większa uwagę. W pierwszej kolejności szukamy naturalnych, bezpiecznych metod zapobiegania chorób. Pomagają nam w tym naturalne suplementy diety – oleje roślinne, sok z aloesu i srebro koloidalne.

Naturalne suplementy diety – naturalne wsparcie organizmu

W naszej ofercie znajdują się różnorodne oleje roślinne, które są źródłem wielu witamin i minerałów. Oleje są przede wszystkim źródłem cennych kwasów omega-3, omega-6 i omega-9, których odpowiednia proporcja jest niezbędna, by zachodzące w naszym organizmie procesy przebiegały prawidłowo. Moc kwasów NKKT, które znajdziemy w olejach roślinnych, jest ogromna. Wsparcie układu sercowo-naczyniowego, stabilizacja ciśnienia krwi i cholesterolu, a także profilaktyka antynowotworowa to najważniejsze zadania kwasów nienasyconych, które dostarczamy w dużej mierze z olejów roślinnych.

Stosowanie ich w codziennej diecie pozwala także urozmaicić nasze posiłki, dodając ciekawych walorów smakowych. Jeśli jednak nie zawsze mamy czas na przygotowanie świeżej sałatki, możemy wesprzeć się olejami roślinnymi w kapsułkach wegańskich – te naturalne suplementy diety pozwolą nam uzupełnić te składniki, których nie uda nam się dostarczyć organizmowi w zbilansowanych posiłkach.

Sok aloesowy to kolejny naturalny suplement diety, który wspiera pracę układu immunologicznego, sercowo-naczyniowego i pokarmowego. Zawarte w aloesie witaminy, minerały i inne cenne składniki wzmacniają nasz organizm, chroniąc przed infekcjami. Ta prawdziwa bomba witaminowa dodaje także energii, dlatego bardzo chętnie po sok z tej rośliny sięgają osoby aktywne.

Srebro koloidalne i inne koloidalne metale

Właściwości zdrowotne srebra znane są od wieków. Niegdyś bardziej intuicyjnie wykorzystywano srebra w łagodzeniu podrażnień czy leczeniu jęczmieni na oczach. Dziś już dokładnie znamy właściwości zdrowotne srebra, dlatego srebro koloidalne wykorzystywane jest między innymi do wyrobu recepturowych leków. Ponadto srebro koloidalne Pro Aktiv można stosować jako naturalny środek wspomagający pracę całego organizmu i zwalczający groźne drobnoustroje.

Jesteśmy producentem wszystkich naturalnych suplementów diety, srebra koloidalnego i złota koloidalnego, które znajdują się w naszej ofercie. W składzie naszych produktów nie znajdziesz żadnych sztucznych dodatków, a termin przydatności soku z aloesu przedłużyliśmy dzięki zastosowaniu naturalnych, występujących w przyrodzie konserwantów. Ograniczenie, a nawet wyeliminowanie syntetycznych substancji dostarczanych wraz z pokarmem, jest dla nas priorytetem w profilaktyce zdrowotnej i ta sama idea przyświeca nam podczas produkcji naturalnych suplementów diety. Dbając o bezpieczeństwo, poddajemy nasze wyroby rygorystycznym badaniom, które przeprowadzane są w niezależnych laboratoriach. Zapraszamy do przejrzenia oferty naturalnych suplementów diety i srebra koloidalnego Pro Aktiv i życzymy udanych zakupów!


 
© 2020 PROAKTIV   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
 
 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. »