Polski English German  
 
(0) 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 
 
baner
ORYGINALNE NANO SREBRO
Promocje

Odpowiedzi na nieprawdziwe informacje w Internecie


Tak wyglądają nasze nano koloidy.

Informujemy, że znak handlowo-graficzny i nazwa handlowa Niejonowe nano srebro koloidalne Ag 250 jest zastrzeżona w Urzędzie Patentowym. 
 

Podstawowe informacje o produkcie, dostępne w wersji podstawowej:
1) Nie wszystkie produkty srebrem koloidalnym mają te same właściwości.
2) Dawki indywidualne różnią się między sobą.
3) Jakość produktu różni się od zależności od firmy.
4) Nie wszystkie produkty mogą być bezpieczne i nietoksyczne.


Ostrzegamy przed wysypem firmy oznaczonej certyfikatami koloidalnymi metodami "domowymi". Firmy takie można poznać po bogatych treściach, bogatych opisach leczenia, które są zabronione w UE. Jeśli treść zostałaby poddana kontroli, nie ma opisów leczniczych dostępnych na stronach producentów. Firmy te nie mają podstawowej wiedzy ani produktowej. 

Zajmujemy się nano-srebrem koloidalnym i koloidalnym od 2000 roku. Pod marką Pro Aktiv pracujemy od 2004 r. Od czasu, gdy na rynku pojawiło się mnóstwo preparatów często używanych pojęć i informacji, które wprowadziliśmy do systemu, które zostały przeinaczone na własny użytek marketingowy. 

Na rynku pojawiło się kilka imitacji naszych produktów, przypuszczalnie wytworzonych metod maszyn do tworzenia tzw. srebrnego koloidalnego. Otrzymuje się w ten sposób związki srebrne (azotany, azotyny i chlorki srebra są toksyczne). Stężenie tego narzędzia nie da się sprawdzić w urządzeniu, co więcej - nie da się uzyskać dostępu do sieci i jakości tych urządzeń uwalniających w postaci jonów. Występujące na rynku „złoto do injekcji” szeregowe efekty nakładane na powierzchnie powierzchniowe nano-cząsteczek. Tych skutków nie daje nasze złoto, czy srebro, zagrożenie na drodze jest szkodliwe od szkodliwego. Nie istnieje srebro monoatomowe, świat nauki nie zna jeszcze takiej możliwości produkcji, a twórca takich metod, dostęp do prawdziwej, Jesteście kandydatami do nagrody Nobla. Niestety nie można tego potwierdzić po sprawdzeniu. „Monojonowe” i zupełnie co innego niż monoatomowe. Nasze nano metale są np. monochemiczne. 

Informujemy, że nasze koloidy są niejonowe, a srebro pochodzenia w czystej, metalicznej postaci. Są to jedyne na rynku nietoksyczne koloidy, wytwarzane poprzez proces fizyczny całkowicie bezodpadowy i ekologiczny. Otrzymywane tą samą metodą srebra zawsze ma wysoką jakość, którą trudno osiągnąć przy innych metodach produkcji. Przy użyciu naszego niejonowego nano-srebra koloidalnego nie istnieje ryzyko zachorowania na srebrzycę! Z historii srebra: na przełomie XIX I XX wieku pierwsze metody produkcji niejonowego srebra były tak niedoskonałe, że uznano za bezpieczne tworzenie jonowego srebra, które ma również swoje wady. Ale obecnie nasza metoda produkcji pozwala na uzyskanie źródła jakości niejonowego, których jakość w zasadzie nie będzie możliwa do przebicia w przyszłości lub prześcignięcie będzie symboliczne, ale wymagałoby odkrycia tak rewolucyjnego, które byłoby dostarczane przez nano-materiał w każdej chwili. Odkrywca takiej metody wykazał Nobla w kieszeni. 

Prosimy o zapamiętanie, jak wyglądają nasze produkty, szczególnie srebro i złoto koloidalne oraz sprawdzanie adresu, na którym znajduje się adres naszej firmy. 


NANOKOLOIDY FIRMY „PRO AKTIV”

Nasze nano-koloidy do metali rozbitych na niewyobrażalnie małe cząstki - zawarte po około 100 atomów osobno, rozproszone w wodzie. Są tak małe, że można je znaleźć tylko pod mikroskopem elektronowym: dwa razy większe od posiadaczy szkodników. Nasze nano-koloidy wpływają na zaskakujące działanie:

 • strukturę wielowierzchołkową mają
 • są przystosowane do światła
 • są neutralne chemicznie
 • są niezwykle aktywne już przy bardzo małych rozmiarach, a co najważniejsze są szkodliwe dla ludzi i zwierząt.

Nano-koloidy innych firm są stosowane chemicznie, przez co nie mają takich właściwości.

Przekonaj się sam o zastępstwie jakości naszych produktów!

To rewolucja w zakresie materiałów , których struktury i elementy są szczegółowe i szczegółowe, fizyczne, niebezpieczne oraz funkcjonalne, których działanie obejmuje ich nano-rozmiarami.

Nano-koloidalne roztwory metali naszej produkcji, do niezwykle małych klasterów  z około 100 atomów każdego, zawieszone w doskonałej czystej zdemineralizowanej wodzie . Dzięki temu możemy uzyskać czynność czynną .

Nasze nano-koloidy metale działają silnie grzybo- i bakteriobójcze oraz inne działania, które działają przy zastosowaniu koloidów .

Nasze koloidy określane są jako niejonowe , co oznacza, że ​​silnie zdyspergowana faza metaliczna takich koloidów nie zawiera chemicznie przyłączonych negatywnych grup anionowych , sam metal nie jest aktywny tutaj w postaci dodatniego kationu.

Produkowane przez nas nano-cząsteczkowe koloidy metaliczne nie są typowymi urządzeniami powierzchniowymi, które towarzyszą koloidom wytwarzanym chemicznie. Niejonowe preparaty złota, srebra, srebra i platyny wytwarzane są z czystego metalu (dostawcą jest Mennica Państwowa) o czystości 0,9999 lub 0,999999 kruszca i tę samą czystość przez cały proces produkcyjny. Olbrzymia funkcjonalność zapewnia skumulowaną skuteczność. 

Przez nas nano-koloidy są usuwane w wysokiej jakości bazie danych jonowych.

Doskonała jakość wykorzystania przez nas wody wyłączonej na jej, jako nośnik dla nano-cząsteczek metali szlachetnych. Nie może być w tym nic wyjątkowego, gdyby nie fakt, że wytwarzanie tych nano-koloidów jest możliwe wyłącznie poprzez proces fizyczny , całkowicie bezodpadowy i ekologiczny .

Jako dostawcy danych nas przepisy prawa, które nie są obowiązkowe dla wydawców i dostawców. Przepisy prawa wydane są w trosce o dobro i zdrowie, jeżeli ktoś jest objęty eksperymentem ponad to, że może zostać przesłany jako podmiot podlegający pod instytucjom kontrolnym, te książki, które mogą wystąpić w przypadku innych problemów. 
Minusem tych opracowań jest zaproszenie do domowego metody produkcji srebra. Z naszych badań wynika, że ​​czasami są one dostarczane przez amatorskie firmy. O ile czasami pojawiają się przypadki, w których wystąpił problem, który nie został uszkodzony, a może pomóc, aby wystąpiły takie, które powinny być surowo zabronione dla dobrych nie tylko klientów, ale także wszystkich firm, a przede wszystkim tego samego produktu. 

Mimo to, wiele firm pozwala sobie na odważne postępowanie typu, "leczy", jednostki wymiany, jednak zgodne z prawem jest zabronione. W UE takie uczestnictwo jest zabronione. Po przestrzeganiu zasad zgodności sprawdza się, że taka firma nie działa legalnie, prawdopodobnie jej produkty nie są zarejestrowane iw związku z tym nie są kontrolowane. Świadczenia dla braku wiedzy sprzedawcy, a tym bardziej grozi aferą, która odbije się na uczciwych firmach. 

Srebro do napoju

Zanim zmieniono przepisy UE ws minerałów, pisaliśmy na etykietach dawkowania od 1 do 5 łyżeczek dziennych. Obecnie srebro na terenie UE nie może być suplementem diety. 


Srebro koloidalne jonowe czy niejonowe?

Trochę historii. Na przełomie XIX/XX w odkryto niejonowego srebra. Było to jednak niedoskonała metoda i zarzucono ją, gdy odkryto produkcję srebra jonowego. Ponieważ i ta metoda była niedoskonała, bezpieczeństwo toksyczne w określonych ilościach, po II zagrożeniu zaprzestano stosowania go w walce. Obecnie jednak dopracowaliśmy produkcję srebra tak, że jest to bardzo bezpieczne, wiele razy bardziej skuteczne od dotychczasowych metod. Współpracujemy z badaniami naukowymi w tej materii. Więc jeśli dysktujemy o srebrnym jonowym lub niejonowym, wiemy o jakimkolwiek okresie historycznym, który dotyczy okresu powstania danej technologii. Technologia srebrnego niejonowego z początków XX jest całkowicie nieporównywalna z naszym najnowszym poziomem XXI w. Jeśli wystąpią o srebro jonowe, to w tej chwili nastąpi reakcja, która nie nastąpi. Każdy może zostać wykonany samodzielnie przez srebrny... 

Srebro jonowe jest bardzo niestabilne. Jony srebrny cały czas łączy się w coraz większych cząstkach, nie tylko ze sobą, ale są również otwarte na dodatek. Związki srebra, ale mogą być toksyczne jak azotan srebra czy chlorek srebra.

Jony otrzymywane jest zwykle z azotanu srebra AgNO3. Niebezpieczeństwo przechodzenia azotanów w azotyny w przewodzie pokarmowym, szczególnie dzieci pod przesyłów. Azotyny dostępnec się z dodatkowymi krwiami, hemoglobiną, mogą być dostępne w chorobach methemoglobinemii. Azotyny mogą również przez deaminację niektórych witamin z grupy B uniemożliwiać wyłączenie enzymów, których koenzym zawiera odnośną witaminę. Możliwa jest także działanie drugorzędowe amin z azotynem, w wyniku którego może wystąpić dimetylonitrozoamina i inne połączenie N-nitrozowe o zasilaczach silnie rakotwórczych. 

Już lata temu zaporzuciliśmy srebrnego jonowego wykonania o ogromnej mocy, aby wykonać niejonowego nanosrebra. 

Nasze produkty mogą być dostępne w przezroczystych butelkach, jednak ze względu na bezpieczeństwo ekologiczne i wizerunkowe wolimy butelki od obsługiwanych (jednorodność rysika oraz zastrzeżony znak graficzno-towarowy). 


Srebro koloidalne gorzkie?

Smak nie ma znaczenia w jakości srebra. Odczuwanie składu srebra jest bardzo uniwersalne od ostatnio i ogólnie dostępnych produktów. Z doświadczenia wiemy, że pijąc z jednej butelki, możesz raz odczuwać bardzo gorzki, metaliczny posmak, kiedy tylko prawie nie czujesz. Przeprowadziliśmy ankietę wśród klientów, a wyniki były dostępne odczuć. Nie można rozwiązać problemu końcowego. Kiedy srebro jest srebrnym niejonowym? Kiedy jest metalem! Zatem wtedy, gdy zajdzie reakcja jonów Ag+: Nie można mieć pretensji do metalu, że smakuje metalicznie. 


Ciemne niejonowe srebro koloidalne?

Czyste niejonowe srebro jest bezpieczne z możliwą lekką poświatą, ale na pewno przejrzyste. Rudo brunatne srebro z pływającymi kłaczkami, których skutkiem jest reakcja utleniania jonów srebra. Jest to produkt uboczny nawet w przypadku jonowego srebra. Niejonowe srebro nie utlenia się. 

Kolor niejonowego nanosrebra, miedzi i złota


Zabarwę nanocząstek srebra czy złota odpowiada rezonans plazmonu powierzchniowego (SPR Surface Plasmon Resonanse). Barwa (lub jej brak) zależy od kształtu cząstki.
Nasze cząstki są nieregularnymi bryłami (atomy wierzchołkowe, aktywność wielopunktowa) To jest przyczyna i dowód, że nasze cząstki są inne niż reszta. Nasze srebro i miedź są przezroczyste (do pewnej ilości wielkości), a złoto blado różowe (dla tych, które często wytwarzamy). Więcej o kolorach srebra opisaliśmy tu:  
https://proaktiv.pl/p/17-Zolte-srebro.html

Srebro koloidalne monoatomowe?

Nie istnieje metoda produkcji srebra monoatomowego. Metoda laboratoryjna, na potrzeby badań, nie wspominając o przemysłowych. Producent poufny, który został już przesłany, pisze na opakowaniach: srebro monojonowe, czyli zabezpieczenia z użyciem chemicznie jonów. Monojonowe a monoatomowe do oceny ostatecznej, dla laika może niezrozumiałe. 

Płaska, kulista czy wielokrawędziowa cząsteczka srebra koloidalnego?

Srebro jako pierwiastek naturalny ma ustalona przez naturę dostępność atomów i struktury ich platformy. Płaskie mogą być strukturą terytorialną konglomeratów atomów srebra, ale nie same atomy. Najskuteczniejsze jednak są cząstki, które nie są umieszczone w pojemniku z poszarpanym, na końcu który jest podłączony do atomów srebra. Zgodnie z prawem fizyki, płaskie rozwiązanie ma problem ze względu na ich kształtowanie i warunki w wodzie, które są zabezpieczone przez wyporność. W literaturze specjalistycznej, która jest zlokalizowana w przypadku najgorszego. Powierzchnia czynna obejmuje również marginalne działanie propagandy, ponieważ może to spowodować, że wystąpią działania niepożądane, które wystąpią pod wpływem siły fizycznej. Niewielka ilość krawędzi i wolne atomy, które powodują reakcję i natychmiastowe skutki. Firma Pro Aktiv posiada multikrawędziowe cząstki, Które są najbardziej skuteczne w przypadku kontaktu z bakterią. Więcej o naszych wielokrawędziowych cząsteczkach można zastosować dla tu: https://proaktiv.pl/p/14-Nanosrebro---Czastki-plaskie-czy-wielokrawedziowe.html


Srebrzyca i toksyczność srebrnego koloidalnego

Z jednej strony klientów obawiają się skutków ubocznych i toksycznych srebra koloidalnego az drugie pytanieją o jak możliwość rozszerzenia srebrny . Rozwiązanie nie dostarczające o jakości. To tylko jeden z kilku warunków występujących na skutek działania. Te same kable mogą mieć różną moc w zależności od zasilacza. Stężenie, które jest niebezpieczne, powoduje, że nie ma już działania, które nie ma zastosowania w przypadku użycia. Toksyczne są przede wszystkim preparatami srebrnego koloidalnego jonowego, które są związkami srebra. Ta gra jest zbyt duża, a także toksyczność. 


Ładunek elektryczny srebra jonowego

Srebro jonowe według pewnego urządzenia posiadającego ładunek elektryczny, który rzekomo powoduje, że cząstki srebra jak magnesy są przyciągane przez złych bakterii o działaniu dobrym... No cóż, ładunek dziesięć z chwili zetknięcia z człowiekiem i tak równałby się 0. Zbyt słaby i nie zasilany przez to, że mógłbym być zwyczajny. Więcej nie trzeba pisać.


Mierzenie konieczności stosowania koloidów Pro Aktiv

Czasami spotykamy się z majucymi, sugerować, że będziemy oszukiwani przez klientów w odniesieniu do kwestii koloidów. Konkurencje nie mające zastosowania w podstawowej wiedzy w dziedzinie, sami stanowią zagrożenie dla produktu. 

Stężenia produktów Pro Aktiv nie można określić za pomocą miernika TDS:

Miernik TDS można zmierzyć jonowy roztwór srebra koloidalnego i niejonowego nanosrebro! 

Mierzenie zawartości źródła, które dotyczy ładunku elektrycznego, na podstawie tej wysnuwania opinii na temat produktu otrzymanego przez nieelektryczną, co zapisy jasnow samej nazwie produktu „Niejonowe nano-srebro koloidalne” jest oznaką kompletnego braku wiedzy. Czyste metaliczne srebro w postaci kryształów obojętnych elektrycznie! 

Z badań prowadzonych metodami transmisyjnymi mikroskopii elektronowej wynika, że ​​nanokoloidy Pro Aktiv obejmują cząstki srebrne o wielkości od 10 nm do 2 nm. Z dotychczasowych badań, że klasyczne metody chemiczne i alternatywne są skuteczne w przypadku. Rozwiązanie to sumaryczne rozwiązanie rozwiązania (TDS skr. ang.) na podstawie patentu elektrolitycznego nanokoloidu. Nie jest to samo co całkowita koncentracja srebra.

Odnośnik internetowy do wyników TDS 

https://www.wigo.pl/slownik/C


Ze względu na unikalną strukturę, wielkość i czystość działania, 1 ppm naszej dystrybucji może być bardziej skuteczny niż nawet 50 ppm zastosowania innego produktu. 


Stężenia ppm molowe

Czy 25 ppm w naszym nanosrebrze do 25 mg/l? Pewna firma twierdzi, że nie. Próbują olśnić klientów swoją mądrością.

Nasza argumentacja jest uzasadniona.

Stężenia ppm molowe można tylko określić dla roztworów użytkowych, czyli takich, które są niebezpieczne (jak to w chemii) są identyczne. W przypadku zwykłych nanocząstek ich rozmiary są bardzo różne i nie można ich rozpatrywać jako stężeń ppm jako molowych. 

Zgodnie z Wikipedią (hasło „ppm”) cyt. „oznaczenie typu ppm stosuje się w naukach praktycznych, m.in. w chemii analitycznej i chemii środowiska. Wykorzystywane są przy podawaniu ułamków masowych , uderzeniowych lub molowych dla ustalenia w postaci śladów ilościowych.”

Jak widać, pojęcie to jest jednym z trzech metod rozumienia w ppm (części na milion – część na milion), znaczenie, stosunek wagowy lub stosunek molowy.

W naszym przypadku uwzględnienie w ppm jest jasno podane jako ułamka masowego, czyli 25 ppm tzn. 25 mg/kg (25 mg srebra w 1 kg koloidu). Przeliczenia te mają sens jedynie w chemii (a my nie mamy zastosowania tylko zawieszonego różnorozmiarowych narzędzi fizycznych) i dlatego stosujemy pojęcie „ppm” jako ułamkowy stosunek masowy jednego składnika w drugim (w kolidzie).

W naszych informacjach podajemy ( Akapit z definicji w Wikipedii) cyt. „ułamków masowych dla urządzenia znajdującego się w śladowych ilościach.”. 25 ppm jest równoznaczne (co wyraźnie zapewnia podawanie w materiałach) ze uzyskanego 25 mg/kg będzie 0,0025%.

Ppm wykorzystuje się po prostu z konieczności obsługiwania się procentami z ilości zer po przecinku.

Tego typu oryginał jest nastawiony na dyskredytację konkurencji, pomijając niewygodne fakty. Mam nadzieję, że odwołanie się do Wiki pozwoli na potwierdzenie tendencji w ich tłumaczeniach. opis ide o zakład, że 99% nie rozumie tego ich wywodu poza końcowym opisem, że 25 = 4.


Równocześnie wiele internetowych firm nie udostępnia legalnie swoich produktów, jest zastrzeżona dla innych dostawców, co jest ścigane prawnie, stosowane deklaracje, które są zabronione przez Prawo UE, co szczegółowe, że produkt nie ma zezwoleń, nie jest przebył kontroli, albo świadome i celowe nieuczciwe działania , które zostały podane na stronie dla uwiarygodnienia znaczenia. Sam brak znaczenia pomiędzy srebrnym niejonowym a jonowym, który używa producentów podających swój produkt jako niejonowy aw opisie przeczącym temu każe nam przestrzec przed takim procederem. Czasami firmy piszą: „nasze produkty są badane laboratoryjnie”. Samo pojawienie się, nawet jeśli, nie jest dobre, oznacza jakość, skutkiem tego są skutki uboczne, które mają skutki zdrowotne wynikające z klasy, Które mogą nie zapewniać subtelniejszych zastosowań. Samo wystąpienie skutków nie jest równoznaczne z dopuszczeniem do sprzedaży, chyba jako półprodukt do awaryjnego. 

Systematycznie takie firmy się pojawiają, co jakiś czas zamieszkuje ich rewelacje, potem znikają albo konspirują. Nie chcemy wchodzić na drogi prawne lub ile jest to konieczne. Liczymy na zrozumienie naszych klientów. Konkurencja zawsze była, jest i będzie. Srebro koloidalne metodą „domową” jest łatwo produkować, skąd duża ilość pseudo producentów, dzielna w swoim braku wiedzy. Szkodą dla wszystkich za to może być zła opinia o produkcie ogólnym jako taka. Porównanie srebra koloidalnego, nano-srebra

https://proaktiv.pl/p/18-Porownanie-srebra-koloidalnego.html 

      
  © 2021 PROAKTIV   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
  Kanał Youtube
  Profil Facebook
   

  Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. »