Polski English German  
 
(0) 0.00 PLN
Koszyk jest pusty

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
 
 
baner
PRODUKTY / PRO AKTIV
Promocje


Promocja
Nowość
MYDŁO DO PIELĘGNACJI Z NANOSREBREM
33.00 PLN
1

Naturalne suplementy diety, srebro koloidalne

Z roku na rok nasza świadomość zdrowotna rośnie. Na zakupach coraz częściej czytamy etykiety, aby podejmować najlepsze decyzje. Wiemy dużo o poszczególnych składnikach produktów żywnościowych – które są wartościowe, które neutralne, a które szkodliwe dla naszego organizmu. Również do profilaktyki zdrowotnej, a także leczenia infekcji i chorób przywiązujemy większa uwagę. W pierwszej kolejności szukamy naturalnych, bezpiecznych metod zapobiegania chorób. Pomagają nam w tym naturalne suplementy diety – oleje roślinne i sok z aloesu.

Naturalne suplementy diety – naturalne wsparcie organizmu

W naszej ofercie znajdują się różnorodne oleje roślinne, które są źródłem wielu witamin i minerałów. Oleje są przede wszystkim źródłem cennych kwasów omega-3, omega-6 i omega-9, których odpowiednia proporcja jest niezbędna, by zachodzące w naszym organizmie procesy przebiegały prawidłowo. Moc kwasów NKKT, które znajdziemy w olejach roślinnych, jest ogromna. Wsparcie układu sercowo-naczyniowego, stabilizacja ciśnienia krwi i cholesterolu, a także profilaktyka antynowotworowa to najważniejsze zadania kwasów nienasyconych, które dostarczamy w dużej mierze z olejów roślinnych.

Stosowanie ich w codziennej diecie pozwala także urozmaicić nasze posiłki, dodając ciekawych walorów smakowych. Jeśli jednak nie zawsze mamy czas na przygotowanie świeżej sałatki, możemy wesprzeć się olejami roślinnymi w kapsułkach wegańskich – te naturalne suplementy diety pozwolą nam uzupełnić te składniki, których nie uda nam się dostarczyć organizmowi w zbilansowanych posiłkach.

Sok aloesowy to kolejny naturalny suplement diety, który wspiera pracę układu immunologicznego, sercowo-naczyniowego i pokarmowego. Zawarte w aloesie witaminy, minerały i inne cenne składniki wzmacniają nasz organizm, chroniąc przed infekcjami. Ta prawdziwa bomba witaminowa dodaje także energii, dlatego bardzo chętnie po sok z tej rośliny sięgają osoby aktywne.

Srebro koloidalne i inne koloidalne metale

Jesteśmy producentem wszystkich naturalnych suplementów diety, srebra koloidalnego i złota koloidalnego, które znajdują się w naszej ofercie. W składzie naszych produktów nie znajdziesz żadnych sztucznych dodatków, a termin przydatności soku z aloesu przedłużyliśmy dzięki zastosowaniu naturalnych, występujących w przyrodzie konserwantów. Ograniczenie, a nawet wyeliminowanie syntetycznych substancji dostarczanych wraz z pokarmem, jest dla nas priorytetem w profilaktyce zdrowotnej i ta sama idea przyświeca nam podczas produkcji naturalnych suplementów diety. Dbając o bezpieczeństwo, poddajemy nasze wyroby rygorystycznym badaniom, które przeprowadzane są w niezależnych laboratoriach. Zapraszamy do przejrzenia oferty naturalnych suplementów diety i srebra koloidalnego Pro Aktiv i życzymy udanych zakupów!


 
© 2021 PROAKTIV   Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Kanał Youtube
Profil Facebook
 

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. »